Apple iPhone 12 Pro
$925
Not Buyable
- LVDW14602
- Expired
Apple iPhone 12 Pro
Mint condition
--%
Battery Health
128GB
Pacific Blue
AT&T
A2341
Seller Listing Description
iPhone 12 Pro 128gb At&t
Comes with Box and wireless fast charger as pictured
Same Day Shipping if purchased before 3pm.
Mint condition
- Pristine condition, no signs of wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Ships from
Orlando, FL
5.0 of 5.0 stars, 283 ratings
Power
Power seller, high quality, high volume
Free Shipping
- Seller ships from
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Listing Metadata
- Date Created: April 11, 2021
- Date Updated: April 30, 2021
- Date Closed: April 30, 2021
Want to sell your Apple iPhone 12 Pro?
Sell Similar on Swappa
iPhone 12 Pro Specs
Battery and Charging
| Capacity | 2815 mAh |
| Longevity | 13 hours |
| USB | Lightning |
| Qi, MagSafe | |
Screen and Display
| Resolution | 1170x2532 |
| Screen Size | 154 mm 6.1 inches |
| Pixels Per Inch | 457 ppi |
Size and Weight
| Width | 72 mm 2.8 inches |
| Height | 147 mm 5.8 inches |
| Depth | 7 mm 0.3 inches |
| Weight | 187 g 6.6 ounces |
Alternate languages:
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Loading...
Loading...
...
Loading...
...
Loading...
Comments
Loading...