Samsung Galaxy Note 10 Plus 5G
- LADE51733
- Approved
- Low Price
Samsung Galaxy Note 10 Plus 5G
UNLOCKED Very Nice Samsung Note 10 plus In Aura Glow UNLOCKED
Very clean Note 10 Plus. Comes with Charger and cable AND Tempered Glass screen protector.
Device has 30 day no questions asked return guarantee.
6.8"
1440x3040 pixels
12MP
2160p
12GB RAM
256 internal storage
xynos 9825
4300mAh
45W15W
AT&T
- Carrier compatible with AT&T
-
Compatible carriers:
- • AT&T
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Unit has new back, sim card tray and oem stylus
Free Shipping
- Seller ships from Pismo Beach, CA
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
- Seller accepts PayPal for payment
- Swappa is required to calculate, collect, and remit sales tax on behalf of sellers in specific states.
Listing Metadata
- Date Created: March 23, 2026
- Date Updated: March 23, 2026
- Date Expires: April 2, 2026
Want to sell your Samsung Galaxy Note 10 Plus 5G?
Sell Similar on Swappa
Have a concern about this listing?
Report this listing to Swappa staff
Galaxy Note 10 Plus 5G Specs
| Capacity | 4300 mAh |
| Longevity | 15 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
| Resolution | 1440x3040 |
| Screen Size | 172 mm 6.8 inches |
| Pixels Per Inch | 495 ppi |
| Width | 77 mm 3.0 inches |
| Height | 162 mm 6.4 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 198 g 6.9 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...