Google Pixel 4a 5G
$92
- LACG69476
- Approved
- Low Price
- Sold
Google Pixel 4a 5G
Fair
--%
Battery Health
128GB
6GB
Black
Unlocked
G025E
Unlocked
- Unlocked and compatible with US carriers
- Compatible with Textnow, our promotional partner
-
Compatible carriers:
- • AT&T
- • T-Mobile
- • Unlocked
- • Verizon
- • Mint Mobile
- • TextNow
- • US Cellular
- • Consumer Cellular
- • Cricket
- • Google Fi
- • Metro by T-Mobile
- • Net10
- • Reach Mobile
- • Red Pocket
- • Simple Mobile
- • Spectrum
- • Straight Talk
- • Ting
- • Total by Verizon
- • TracFone
- • Ultra Mobile
- • US Mobile
- • Visible
- • Xfinity
Fair condition
- Noticeable wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Small case chip on back of phone near charging port. Otherwise, the phone is in excellent shape. Screen and camera have no visible scratches that I can see.
Ships from
Bothell, WA
5.0 of 5.0 stars,
2 ratings
Free Shipping
- Seller ships from Bothell, WA
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Feb. 28, 2026
- Date Updated: March 9, 2026
- Date Expires: March 10, 2026
- Date Closed: March 9, 2026
Want to sell your Google Pixel 4a 5G?
Sell Similar on Swappa
Pixel 4a 5G Specs
Battery and Charging
| Capacity | 3885 mAh |
| USB | USB-C |
Screen and Display
| Resolution | 1080x2340 |
| Screen Size | 158 mm 6.2 inches |
| Pixels Per Inch | 416 ppi |
Size and Weight
| Width | 74 mm 2.9 inches |
| Height | 154 mm 6.1 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 168 g 5.9 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...