Google Pixel 10 Pro
$685
- LABS92142
- Approved
- Featured
- Expired
Google Pixel 10 Pro
New
--%
Battery Health
128GB
Obsidian
Unlocked
G4QUR
➡ FACTORY SEALED AND UNLOCKED 🚚 FREE 2 DAY EXPRESS SHIPPING 📦 5 ⭐️ SELLER
BRAND NEW SEALED
UNLOCKED FOR ANY CARRIER
💲Price is firm ‼️
📦 Order will be shipped same or next day with FEDEX EXPRESS 🚚
‼️ Buyers with freight forwarder addresses are welcome to purchase, no need to ask‼️
‼️USA CONFIRMED SENDER AND PAYPAL ADDRESSES ONLY‼️
Unlocked
- Unlocked and compatible with US carriers
-
Compatible carriers:
- • AT&T
- • T-Mobile
- • Unlocked
- • Verizon
- • US Cellular
- • Consumer Cellular
- • Cricket
- • Google Fi
- • Metro by T-Mobile
- • Net10
- • Reach Mobile
- • Red Pocket
- • Simple Mobile
- • Spectrum
- • Straight Talk
- • Ting
- • Total by Verizon
- • TracFone
- • Ultra Mobile
- • US Mobile
- • Visible
- • Xfinity
New condition
- Unopened retail packaging (factory sealed)
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Ships from
Portland, OR
5.0 of 5.0 stars,
470 ratings
Trusted
Seller designated trusted by Swappa staff
Power
Power seller, high quality, high volume
Free Shipping
- Seller ships from Portland, OR
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Feb. 14, 2026
- Date Updated: March 25, 2026
- Date Expires: March 24, 2026
- Date Closed: March 25, 2026
Want to sell your Google Pixel 10 Pro?
Sell Similar on Swappa
Pixel 10 Pro Specs
Battery and Charging
| Capacity | 4870 mAh |
| Longevity | 24 hours |
| USB | USB-C |
| Typical 4870 mAh (minimum 4707 mAh); 24+ hour battery life (up to 100 hours with Extreme Battery Saver) | |
| Fast charging (30W USB-C PPS or higher) | |
| Qi2-certified wireless charging up to 15W (Pixelsnap) | |
Screen and Display
| Screen Tech | OLED |
| Resolution | 1280x2856 |
| Screen Size | 160 mm 6.3 inches |
| Pixels Per Inch | 495 ppi |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| 6.3-inch LTPO OLED (Super Actua), 20:9, 1280x2856, 1–120 Hz | |
Size and Weight
| Size | 152.8 x 72.0 x 8.6 mm |
| Width | 72 mm 2.8 inches |
| Height | 153 mm 6.0 inches |
| Depth | 9 mm 0.3 inches |
| Weight | 207 g 7.3 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...