Samsung Galaxy S22
$119
- LABQ96238
- Approved
- Featured
- Low Price
- Sold
Samsung Galaxy S22
Good
--%
Battery Health
128GB
8GB
Black
AT&T
SM-S901U
Pristine Unlocked S22!!!
This phone is in pristine shape!! No deep scratches!! No SIM restrictions!! Comes with a case!
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Very very light scratches on screen. Scuffs around charging port.
Ships from
Varna, IL
5.0 of 5.0 stars,
20 ratings
Free Shipping
- Seller ships from Varna, IL
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Feb. 12, 2026
- Date Updated: Feb. 12, 2026
- Date Expires: Feb. 22, 2026
- Date Closed: Feb. 12, 2026
Want to sell your Samsung Galaxy S22?
Sell Similar on Swappa
Galaxy S22 Specs
Battery and Charging
| Capacity | 3700 mAh |
| Longevity | 14 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
Screen and Display
| Resolution | 1080x2340 |
| Screen Size | 154 mm 6.1 inches |
| Pixels Per Inch | 422 ppi |
Size and Weight
| Width | 71 mm 2.8 inches |
| Height | 146 mm 5.8 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 168 g 5.9 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...