Apple iPhone Xs
$141
- LAAT84670
- Approved
- Low Price
- Expired
Apple iPhone Xs
Mint
100%
Battery Health
64GB
Gray
T-Mobile
A1920
Mint (Like New) iPhone XS 64GB
Mint Condition, Like New iPhone XS 64GB Space Gray
iPhone still has factory sealed plastic intact, never used before.
Includes:
Orginal Apple Box / Papers
Apple Wired Headphones
Not Included:
Charger
T-Mobile
- Carrier compatible with T-Mobile
-
Compatible carriers:
- • T-Mobile
Battery Health
- 100% battery health
- More information about Apple Battery Health and requirements
Mint condition
- Pristine condition, no signs of wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Ships from
Ijamsville, MD
5.0 of 5.0 stars,
4 ratings
Free Shipping
- Seller ships from Ijamsville, MD
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Jan. 19, 2026
- Date Updated: Jan. 30, 2026
- Date Expires: Jan. 29, 2026
- Date Closed: Jan. 30, 2026
Want to sell your Apple iPhone Xs?
Sell Similar on Swappa
iPhone Xs Specs
Battery and Charging
| Capacity | 2659 mAh |
| Longevity | 12 hours |
| USB | Lightning |
| Qi | |
Screen and Display
| Resolution | 1125x2436 |
| Screen Size | 149 mm 5.8 inches |
| Pixels Per Inch | 463 ppi |
Size and Weight
| Width | 71 mm 2.8 inches |
| Height | 144 mm 5.7 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 177 g 6.2 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...