Samsung Galaxy S22
- LAAN18935
- Approved
- Low Price
- Sold
Samsung Galaxy S22
MINT CONDITION Unlocked Samsung s22 5g
Mint condition samsung s22 5g phone
This phone is completely paid off and the phone is in great working condition. No scratches or any flaws at all. It's perfect. I got this phone through Verizon and its unlocked to any carrier you would like to use.
I Priced this phone for a low price because I am an iPhone girl and thought I would give Samsung a try, and and it's not for me. So I'm going back to iPhone.
Mint condition
- Pristine condition, no signs of wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Free Shipping
- Seller ships from Oklahoma City, OK
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Jan. 14, 2026
- Date Updated: Jan. 14, 2026
- Date Expires: Jan. 24, 2026
- Date Closed: Jan. 14, 2026
Want to sell your Samsung Galaxy S22?
Sell Similar on Swappa
Galaxy S22 Specs
| Capacity | 3700 mAh |
| Longevity | 14 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
| Resolution | 1080x2340 |
| Screen Size | 154 mm 6.1 inches |
| Pixels Per Inch | 422 ppi |
| Width | 71 mm 2.8 inches |
| Height | 146 mm 5.8 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 168 g 5.9 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...