Google Pixel 10 Pro Fold
- LAAH80337
- Approved
- Low Price
- Sold
Google Pixel 10 Pro Fold
Google Pixel 10 Pro FOLD, 256GB, Moonstone, T-Mobile ✅ Brand New Sealed ✅
Fast Shipping 🚀 | Unlocked 📱 | Hand-Tested |
Every phone I sell is personally handled with care. I make sure you receive a clean, reliable, and fully functional device.
🧪 Fully Tested – 100% Functional
Each phone goes through a thorough multi-point inspection to ensure everything works: screen, camera, Face ID, battery, buttons, Wi-Fi, and more.
🔧 Genuine Apple Parts – No Aftermarket Replacements
All devices include factory-original parts. No third-party or refurbished components — just the quality and reliability you expect.
📦 Fast & Free Shipping – Or Contact Us Now to Upgrade to USPS Priority 2-3 day for an additional $10.
Orders placed before 2PM CST (Mon–Sat) ship same day via UPS or USPS. Orders arrive in 2-5 business days.
T-Mobile
- Carrier compatible with T-Mobile
-
Compatible carriers:
- • T-Mobile
New condition
- Unopened retail packaging (factory sealed)
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Free Shipping
- Seller ships from Scottsdale, AZ
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Jan. 8, 2026
- Date Updated: Feb. 3, 2026
- Date Expires: Feb. 27, 2026
- Date Closed: Feb. 3, 2026
Want to sell your Google Pixel 10 Pro Fold?
Sell Similar on Swappa
Pixel 10 Pro Fold Specs
| Capacity | 5015 mAh |
| Longevity | 24 hours |
| USB | USB-C |
| Typical 5015 mAh (minimum 4919 mAh); 24+ hour battery life; up to 84-hour with Extreme Battery Saver | |
| Fast charging (up to 50% in about 30 minutes) with 30W USB-C PPS charger or higher | |
| Pixelsnap wireless charging (Qi2-certified) up to 15W | |
| Screen Tech | OLED |
| Resolution | 2076x2152 |
| Screen Size | 203 mm 8.0 inches |
| Pixels Per Inch | 373 ppi |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Cover: 6.4-inch Actua OLED, 1080 x 2364, 60-120Hz; Inner: 8-inch Super Actua Flex OLED, 2076 x 2152, 1-120Hz | |
| Size | Folded: 6.1 in (height) x 3 in (width) x 0.4 in (depth); Unfolded: 6.1 in (height) x 5.9 in (width) x 0.2 in (depth) |
| Width | 76 mm 3.0 inches |
| Height | 155 mm 6.1 inches |
| Depth | 11 mm 0.4 inches |
| Weight | 9.1 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...