Samsung Galaxy S22
- LAAA95688
- Approved
- Low Price
- Sold
Samsung Galaxy S22
Unlocked Samsung s22 5G
No damage or any wear.
This phone was originally bought by myself from Verizon but it is unlocked and ready to be used with any carrier.
The color is phantom white and it is in excellent condition. Everything works as it should.
You will get the phone, charger, and cable. All original.
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
No damage or any wear.
This phone is in perfect working and looking condition.
This phone was originally bought by myself from Verizon but it is unlocked and ready to be used with any carrier.
The color is phantom white
Priced to sell! This phone doesn’t have a scratch on it and the battery lasts long!
Free Shipping
- Seller ships from Oklahoma City, OK
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Jan. 1, 2026
- Date Updated: Jan. 2, 2026
- Date Expires: Jan. 11, 2026
- Date Closed: Jan. 2, 2026
Want to sell your Samsung Galaxy S22?
Sell Similar on Swappa
Galaxy S22 Specs
| Capacity | 3700 mAh |
| Longevity | 14 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
| Resolution | 1080x2340 |
| Screen Size | 154 mm 6.1 inches |
| Pixels Per Inch | 422 ppi |
| Width | 71 mm 2.8 inches |
| Height | 146 mm 5.8 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 168 g 5.9 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...