Samsung Galaxy S10
$109
- LZIP78643
- Approved
- Low Price
- Sold
Samsung Galaxy S10
Good condition
--%
Battery Health
128GB
8GB
Black
T-Mobile
SM-G973U
Samsung Galaxy S10 T-Mobile
Phone looks great no blemishes scratches. No dead pixels or dots on screen. This model is SM-G973U and is carrier unlocked.
T-Mobile
- Carrier compatible with T-Mobile
-
Compatible carriers:
- • T-Mobile
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Excellent condition, minor wear and tear
Power cord/charger not required
Retail packaging and manuals not required
Ships from
Rio Rancho, NM
5.0 of 5.0 stars, 6 ratings
Free Shipping
- Seller ships from Rio Rancho, NM
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
Listing Metadata
- Date Created: Aug. 11, 2025
- Date Updated: Aug. 16, 2025
- Date Expires: Aug. 21, 2025
- Date Closed: Aug. 16, 2025
Want to sell your Samsung Galaxy S10?
Sell Similar on Swappa
Galaxy S10 Specs
Battery and Charging
| Capacity | 4500 mAh |
| Longevity | 17 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
Screen and Display
| Resolution | 1440x3040 |
| Screen Size | 169 mm 6.7 inches |
| Pixels Per Inch | 502 ppi |
Size and Weight
| Width | 77 mm 3.0 inches |
| Height | 163 mm 6.4 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 198 g 7.0 ounces |
Alternate languages:
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Loading...
Loading...
...
Loading...
...
Loading...
Comments
Loading...