Samsung Galaxy Note 10
- LULL86730
- Expired
Samsung Galaxy Note 10
Seller Listing Description
NEW Black 256gb UNLOCKED Sprint Samsung Note 10 Bundle Deal!
Please Note: New unused 256gb unlocked Sprint Note 10 with factory plastic still attached to device. It comes ready to work with unused accessories and a brand new Otterbox Defender Pro case with holster for top of the line protection. Unlocked and Ready to Rock on Sprint/T-mobile, AT&T and other networks where applicable !! WEUM209
Thank you
WEBUM4 7 0C
And don't forget:I run the Fastest Ship in the West. Pay Today;Gone Tomorrow!
***Cancellations are subject to a forfeiture of Paypal fees.***
Mint condition
- Pristine condition, no signs of wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Free Shipping
- Seller ships from
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Listing Metadata
- Date Created: Oct. 23, 2020
- Date Updated: Dec. 16, 2020
- Date Closed: Dec. 16, 2020
Want to sell your Samsung Galaxy Note 10?
Sell Similar on Swappa
Galaxy Note 10 Specs
| Capacity | 3500 mAh |
| Longevity | 15 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
| Resolution | 1080x2280 |
| Screen Size | 159 mm 6.3 inches |
| Pixels Per Inch | 400 ppi |
| Width | 72 mm 2.8 inches |
| Height | 151 mm 5.9 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 168 g 5.9 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...