Samsung Galaxy S10
- LUJW45345
- Sold
Samsung Galaxy S10
Seller Listing Description
"New" Fact. Unlcked 128gb Samsung S10 G973U1 Warranty 1/21
Please Note: Beautiful blue FACTORY UNLOCKED 128gb S10 Phone that is in "new " unused condition. From the picture you can see that the box has sustained some damage and is not in the best of shape. The phone comes with factory issued protective skin still attached to the device, cable, charger, , plus excellent protection in the form of a new Pelican Voyager protective case with holster. Under factory warranty until at least 2021-01-28. Factory Unlocked & Ready to Rock on all major networks where allowed !!
M4 4 5C
Thank you
And don't forget:I run the Fastest Ship in the West. Pay Today;Gone Tomorrow!
***Cancellations are subject to a forfeiture of Paypal fees.
Mint condition
- Pristine condition, no signs of wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Free Shipping
- Seller ships from
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Listing Metadata
- Date Created: Sept. 13, 2020
- Date Updated: Nov. 2, 2020
- Date Closed: Nov. 2, 2020
Want to sell your Samsung Galaxy S10?
Sell Similar on Swappa
Galaxy S10 Specs
| Capacity | 4500 mAh |
| Longevity | 17 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
| Resolution | 1440x3040 |
| Screen Size | 169 mm 6.7 inches |
| Pixels Per Inch | 502 ppi |
| Width | 77 mm 3.0 inches |
| Height | 163 mm 6.4 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 198 g 7.0 ounces |
Disclosure: This site contains affiliate links to other sites. We may receive commissions for purchases made through these links.
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Cart, Full of Deals
Your cart is empty :(
...
Loading...
...
Loading...
Loading...
Loading...
Comments
Loading...