Google Pixel 4a
$87
Login to Buy
- LAFP15910
- Approved
Google Pixel 4a
Good condition
--%
Battery Health
128GB
6GB
Black
Verizon
G025J
Verizon
- Carrier compatible with Verizon
-
Compatible carriers:
- • Verizon
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
small crack in corner of screen protector
Ships from
Minneapolis, MN
PayPal
Seller accepts payment via PayPal
Free Shipping
- Seller ships from Minneapolis, MN
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
- Seller accepts PayPal for payment
- Swappa is required to calculate, collect, and remit sales tax on behalf of sellers in specific states.
Listing Metadata
- Date Created: May 25, 2026
- Date Updated: May 26, 2026
- Date Expires: June 4, 2026
Want to sell your Google Pixel 4a?
Sell Similar on Swappa
Have a concern about this listing?
Report this listing to Swappa staff
Pixel 4a Specs
Battery and Charging
| Capacity | 3140 mAh |
| USB | USB-C |
Screen and Display
| Resolution | 1080x2340 |
| Screen Size | 148 mm 5.8 inches |
| Pixels Per Inch | 444 ppi |
Size and Weight
| Width | 69 mm 2.7 inches |
| Height | 144 mm 5.7 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 143 g 5.0 ounces |
Alternate languages:
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Loading...
Loading...
...
Loading...
...
Loading...
Comments
Loading...