Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
$232
Login to Buy
- LAFC83272
- Approved
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
Mint condition
--%
Battery Health
128GB
12GB
Black
AT&T
SM-G998U
Samsung s21 ultra UNLOCKED
The phone is in great condition like new
The phone is unlocked ready to work with any carrier anywhere in the world
30 days warranty
AT&T
- Carrier compatible with AT&T
-
Compatible carriers:
- • AT&T
Mint condition
- Pristine condition, no signs of wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Ships from
Brooklyn, NY
3.0 of 5.0 stars, 3 ratings
PayPal
Seller accepts payment via PayPal
Free Shipping
- Seller ships from Brooklyn, NY
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
- Seller accepts PayPal for payment
- Swappa is required to calculate, collect, and remit sales tax on behalf of sellers in specific states.
Listing Metadata
- Date Created: May 12, 2026
- Date Updated: May 12, 2026
- Date Expires: May 22, 2026
Want to sell your Samsung Galaxy S21 Ultra 5G?
Sell Similar on Swappa
Have a concern about this listing?
Report this listing to Swappa staff
Galaxy S21 Ultra 5G Specs
Battery and Charging
| Capacity | 5000 mAh |
| Longevity | 18 hours |
| USB | USB-C |
| Qi, PMA | |
Screen and Display
| Resolution | 1440x3200 |
| Screen Size | 173 mm 6.8 inches |
| Pixels Per Inch | 516 ppi |
Size and Weight
| Width | 76 mm 3.0 inches |
| Height | 165 mm 6.5 inches |
| Depth | 9 mm 0.4 inches |
| Weight | 227 g 8.0 ounces |
Alternate languages:
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Loading...
Loading...
...
Loading...
...
Loading...
Comments
Loading...