Google Pixel 10 Pro XL
- LAFB24052
- Approved
- New Listing
Google Pixel 10 Pro XL
GOOGLE PIXEL 10 PRO XL- MINT- LOTS OF EXTRAS
Selling my MINT condition Google Pixel 10 Pro XL with 256GB of storage. Phone comes with all original accessories (unused). Also comes with Omotion tempered glass screen protectors (2 left), Bellroy Leather Pixel case, Spigen magsafe case, original Google case, 3 others magsafe cases (one with kickstand). 100% battery life.
5 STAR SELLER. FAST SHIPPING to PAYPAL address.
Unlocked
- Unlocked and compatible with US carriers
-
Compatible carriers:
- • AT&T
- • T-Mobile
- • Unlocked
- • Verizon
- • US Cellular
- • Consumer Cellular
- • Cricket
- • Google Fi
- • Metro by T-Mobile
- • Net10
- • Reach Mobile
- • Red Pocket
- • Simple Mobile
- • Spectrum
- • Straight Talk
- • Ting
- • Total by Verizon
- • TracFone
- • Ultra Mobile
- • US Mobile
- • Visible
- • Xfinity
Mint condition
- Pristine condition, no signs of wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Free Shipping
- Seller ships from Lafayette, LA
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
- Seller accepts PayPal for payment
- Swappa is required to calculate, collect, and remit sales tax on behalf of sellers in specific states.
Listing Metadata
- Date Created: May 12, 2026
- Date Updated: May 12, 2026
- Date Expires: May 22, 2026
Want to sell your Google Pixel 10 Pro XL?
Sell Similar on Swappa
Have a concern about this listing?
Report this listing to Swappa staff
Pixel 10 Pro XL Specs
| Capacity | 5200 mAh |
| USB | USB-C |
| 5200 mAh (Li-Ion) | |
| Wired fast charging (up to 45 W) | |
| Qi2 wireless charging (up to 25 W) | |
| Screen Tech | OLED |
| Resolution | 2992x1344 |
| Screen Size | 173 mm 6.8 inches |
| Pixels Per Inch | 482 ppi |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| 6.8 in LTPO OLED, 120 Hz | |
| Size | 162.8 x 76.6 x 8.5 mm |
| Width | 77 mm 3.0 inches |
| Height | 163 mm 6.4 inches |
| Depth | 9 mm 0.3 inches |
| Weight | 232 g 8.2 ounces |
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Loading...
Loading...
...
Loading...
...
Loading...
Comments
Loading...