Google Pixel 6a
$128
Login to Buy
- LAEZ18601
- Approved
Google Pixel 6a
Good condition
--%
Battery Health
128GB
6GB
Charcoal
Xfinity
GX7AS
Xfinity
- Carrier compatible with Xfinity
-
Compatible carriers:
- • Xfinity
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Minor scratches on the back of the phone
Ships from
Lynn Haven, FL
PayPal
Seller accepts payment via PayPal
Free Shipping
- Seller ships from Lynn Haven, FL
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
- Seller accepts PayPal for payment
- Swappa is required to calculate, collect, and remit sales tax on behalf of sellers in specific states.
Listing Metadata
- Date Created: May 10, 2026
- Date Updated: May 10, 2026
- Date Expires: May 20, 2026
Want to sell your Google Pixel 6a?
Sell Similar on Swappa
Have a concern about this listing?
Report this listing to Swappa staff
Pixel 6a Specs
Battery and Charging
| Capacity | 4410 mAh |
| USB | USB-C |
| 4410 mAh | |
| Fast charging up to 18W | |
| No wireless charging | |
Screen and Display
| Screen Tech | OLED |
| Resolution | 2400x1080 |
| Screen Size | 156 mm 6.1 inches |
| Pixels Per Inch | 429 ppi |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| 6.1-inch OLED, 60 Hz, Gorilla Glass 3 | |
Size and Weight
| Size | 152.2 x 71.8 x 8.9 mm |
| Width | 72 mm 2.8 inches |
| Height | 152 mm 6.0 inches |
| Depth | 9 mm 0.4 inches |
| Weight | 178 g 6.3 ounces |
Alternate languages:
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Loading...
Loading...
...
Loading...
...
Loading...
Comments
Loading...