Google Pixel 4a
$94
Login to Buy
- LAEN66192
- Approved
- Low Price
Google Pixel 4a
Good condition
--%
Battery Health
128GB
6GB
Black
Unlocked
G025J
Unlocked
- Unlocked and compatible with US carriers
-
Compatible carriers:
- • AT&T
- • T-Mobile
- • Unlocked
- • Verizon
- • US Cellular
- • Consumer Cellular
- • Cricket
- • Google Fi
- • Metro by T-Mobile
- • Net10
- • Reach Mobile
- • Red Pocket
- • Simple Mobile
- • Spectrum
- • Straight Talk
- • Ting
- • Total by Verizon
- • TracFone
- • Ultra Mobile
- • US Mobile
- • Visible
- • Xfinity
Good condition
- Excellent condition, minor wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Seller Damage Description
Scuffed upper left hand front corner, no screen damage. Scuffing along top of rear camera glass from case, no effect on camera. Light discoloration on rear of phone from case.
Ships from
Omaha, NE
5.0 of 5.0 stars, 4 ratings
PayPal
Seller accepts payment via PayPal
Free Shipping
- Seller ships from Omaha, NE
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
- Seller accepts PayPal for payment
- Swappa is required to calculate, collect, and remit sales tax on behalf of sellers in specific states.
Listing Metadata
- Date Created: April 28, 2026
- Date Updated: April 28, 2026
- Date Expires: May 8, 2026
Want to sell your Google Pixel 4a?
Sell Similar on Swappa
Have a concern about this listing?
Report this listing to Swappa staff
Pixel 4a Specs
Battery and Charging
| Capacity | 3140 mAh |
| USB | USB-C |
Screen and Display
| Resolution | 1080x2340 |
| Screen Size | 148 mm 5.8 inches |
| Pixels Per Inch | 444 ppi |
Size and Weight
| Width | 69 mm 2.7 inches |
| Height | 144 mm 5.7 inches |
| Depth | 8 mm 0.3 inches |
| Weight | 143 g 5.0 ounces |
Alternate languages:
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Loading...
Loading...
...
Loading...
...
Loading...
Comments
Loading...