Google Pixel 8a
$258
Login to Buy
- LAEL72739
- Approved
Google Pixel 8a
Mint condition
--%
Battery Health
128GB
8GB
Obsidian
AT&T
G8HHN
mmWave 5G
Google Pixel 8a
Google Pixel 8a🔥 ATT🔥 MINT 💠128 GB
🔷ATT🔷
🔶128 GB🔶
AT&T
- Carrier compatible with AT&T
-
Compatible carriers:
- • AT&T
Mint condition
- Pristine condition, no signs of wear and tear
- Power cord/charger not required
- Retail packaging and manuals not required
- All items must be fully functional and meet our criteria for sale
Ships from
Delray Beach, FL
Verified
Seller identification has been verified
PayPal
Seller accepts payment via PayPal
Free Shipping
- Seller ships from Delray Beach, FL
- Ships in 2 business days or less with tracking and insurance
- Seller not required to ship internationally
Returns and Refunds
- Items received not as described shall be returned to the seller for a prompt refund
- Swappa Return and Refund policies apply to all listings
Payments and Taxes
- Seller accepts PayPal for payment
- Swappa is required to calculate, collect, and remit sales tax on behalf of sellers in specific states.
Listing Metadata
- Date Created: April 26, 2026
- Date Updated: April 27, 2026
- Date Expires: May 6, 2026
Want to sell your Google Pixel 8a?
Sell Similar on Swappa
Have a concern about this listing?
Report this listing to Swappa staff
Pixel 8a Specs
Battery and Charging
| Capacity | 4492 mAh |
| USB | USB-C |
| 4492 mAh; up to 18W wired charging; Qi wireless charging | |
| Up to 18W wired charging | |
| Qi wireless charging | |
Screen and Display
| Screen Tech | OLED |
| Resolution | 2400x1080 |
| Screen Size | 155 mm 6.1 inches |
| Pixels Per Inch | 430 ppi |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| 6.1-inch OLED, 2400x1080, up to 120Hz, HDR | |
Size and Weight
| Size | 152.1 x 72.7 x 8.9 mm |
| Width | 73 mm 2.9 inches |
| Height | 152 mm 6.0 inches |
| Depth | 9 mm 0.4 inches |
| Weight | 188 g 6.6 ounces |
Alternate languages:
Search and Save
Get Help, Fast
Need help with a listing or a sale?
Submit Help RequestHelpful Links
Swappa's typical response time for help requests is around 20 minutes... That's really fast!
Sell with Swappa
Loading...
Loading...
...
Loading...
...
Loading...
Comments
Loading...